Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 5 чоловік

ЗВІТ проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек ««Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності»

Дата: 31 жовтня 2021 о 14:48
84 перегляда

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам'ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі».
Сухомлинський В. О.

З 01 – 31 жовтня був проведений Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності». У його межах заплановано багато цікавих заходів. Учні Почапівської гімназії щодня знайомляться з цікавою інформацією виховного змісту, що відповідає зазначеній темі дня.
Сучасну школу неможливо уявити без інформаційного простору, який створюється за допомогою бібліотечного комплексу. Бібліотека стала центром, де забезпечується доступ до різноманітної інформації. Бібліотекар гімназії надає методичну, практичну, індивідуально та професійну допомогу учням, вчителям, батькам у підборі навчального матеріалу. Бібліотека обслуговує 74 читача. Наша бібліотека містить фонд підручників, який зберігається у книгосховищі окремо від книжкового фонду.
Місячник ропочався 04.10. 2021 р. з свята «Посвята першокласників у читачі». Даний захід було проведено для ознайомлення першокласників з бібліотекою, пропагування дитячої літератури, потребу в щоденному читанні, уявлення учнів про значення книги в житті людини. Щорічно нашою традиціє є провення між класами змагання на краще збереження підручників , також провела бесіду про збереження навчальної книги. Після рейду перевірки підвели підсумки огляду-конкурсу у кожному класі і взагалі по всій школі. Переможцями стали учні 7 класу яких було нагороджено гамотою .
6 жовтня Біліотекарем була організована екскурсія у бібліотеку. Учні отримали базову інформацію про те, хто такі бібліотекар, читач, познайомилися з правилами користування бібліотекою. Під час екскурсії залами книгозбірні учні дізналися про важливі факти з історії Волинського краю, ознайомилися із структурою та правилами роботи бібліотеки, а також
11 жовтня в був проведений патріотичний квест« У звичаях, традиціях народу ти душу України впізнавай» для учнів 5- 9 класів до Дня захисників і захисниць України.


13 жовтня пройшла декламація віршів «Чи на світі є країна, ще миліша за наш край». Щоб пишатися рідним краєм і любити його, важливо добре знати його історію, мову, культуру. З огляду на це одним з пріоритетних напрямів патріотичного виховання молоді є краєзнавство, яке ґрунтується на принципах гуманізації, демократизації, системності, науковності й культуровідповідності. Саме тому, учні 1 – 9 х класів декламували вірші, присвячені поетам волинського краю.

Протягом місячника проводили бібліотечні уроки в молодших класах, після яких було проведено смайл опитування « Що таке краєзнавство» . Молодші школярі після проведення бібліотечних уроків краще орієнтуються у великому океані книжкового світу. Здобувачам освіти найбільше сподобався, запам^ятався день, а це 19 жовтня , коли було проведено літературну вікторину та інтелектуальні ігри «Подорож у казку», «Шляхами козацької слави», «Сторінки рідної землі», «Ми – українці!», «Я люблю Україну!»

28 жовтня було завершено збір речей для виставки . 29 жовтня Відбулася презентація, виставка -спогад під назвою « Мій край- моя історія жива»

Одже, бібліотека – це світ відкриттів, світ творчості, де формується читач-творець. Використовуючи різноманітні форми роботи, шкільний бібліотекар робить все, що від нього залежить, для того, щоб усі читачі – учні, вчителі, адміністрація школи, батьки були переконані в тому, що шкільна бібліотека є орієнтиром у світі знань.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.