Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Total 4 common:people_all_forms

Звіт про виконання плану роботи «Національно-патріотичне виховання» станом з вересня по грудень 2022 року Почапівської гімназії

Date: 16 грудня 2022 о 09:19
79 views

Пріоритетним напрямком виховання дітей та молоді в національній системі освіти є патріотичне виховання. Актуальність патріотичного та духовного виховання юного покоління зумовлюється процесом формування в Україні громадянського суспільства, становлення єдиної нації.

Патріотизм сьогодні є нагальною потребою і для людей, і для держави, оскільки високий рівень патріотизму громадян забезпечить повноцінний гармонійний розвиток як особистості в державі, так і суспільства вцілому.
Патріотичне та духовне виховання підростаючого покоління забезпечить цілісність народу України, його національне відродження, об'єднання різних етносів і регіонів країни, соціально-економічний і демократичний розвиток України, розбудову та вдосконалення суверенної правової держави, соціално-політичну стабільність у державі та гідне представлення нашої країни у світі.

Який же патріотизм, які якості і риси повинні мати школярі? Серед характерних ознак патріотизму визначаються розуміння і сприйняття української ідеї; сприяння розбудові державної незалежності; засвоєння національних цінностей: української культури, мови, прищеплення шанобливого ставлення до історичної пам'яті; військово-патріотичне виховання тощо.

Вересень
1.В режимі онлайн учням було проведено перші уроки на тему підняття патріотичного духу,дружби: «Незламне прагнення до волі»; «Мій край – моя країна.Цінуй ,вивчай,дій»; «Ми – нація,Ми- народ,Ми-сила».
2.Бесіда «Будь обізнаним». Роз*яснення учням гімназії про небезпеку, яку несуть міни та артилерійські снаряди. Перегляд відео «Вибухонебезпечні предмети».Відповідальний Семенюк А.В. ,Богомазюк А.О.
3.Міжнародний день грамотності. Просвітницька акція «Знай правду» протидія дезінформації. Відповідальна за проведення Богомазюк А.О.
4.Створення відеоролика на тему до Дня миру за участі учнівського самоврядування. Відповідальна Богомазюк А.О.
Жовтень
1.В режимі онлайн учням було запропоновано переглянути відео вітання від Володимира Зеленського до Дня захисника України. Відповідальна Богомазюк А.О.
2.Відео «Історія свята Покрови Пресвятої Богородиці».
3.Освітнє відео до Дня захисника України.
4.Майстер – клас «Оберіг для українського воїна».
5. Онлайн – вікторина « Від козаків до кіборгів»(2-9 кл.).Відповідальна Богомазюк А.О.
Листопад
1. Бесіда «Вивчаємо свої права та обов*язки». Відповідальна Вавринчак Н.П.,Власюк В.С.,Богомазюк Ю.І.
2. Онлайн - урок мужності,присвячений Дню прикордонника.(5-9кл) Відповідальна Богомазюк А.О.
3. Онлайн - урок щодо вшанування жерт голодомору.Акція «Запали свічку».
4.Онлайн – конкурс декламаторів до Дня української писемності та мови.(4-6кл.).Відповідальна Власюк В.С.
5.Онлайн – вікторина «Цікаве про українську мову».Відповідальні Богомазюк А.О.,Власюк В.С.
6.Онлайн – турнір до Дня Гідності та Свободи.Відповідальна Богомазюк А.О.
Грудень
1.Онлайн – урок мужності,привячений Дню Збройних Сил України «Гордість і душа держави,її надія і оберіг – ЗСУ»(2-9кл.).Відповідальні Богомазюк А.О.

2.День прав людини. Урок – віякторина для учнів 5-9 класів. Відповідальна Богомазюк Ю.І.

3.Інформаційне відео до Дня української хустки. Фото – конкурс «Українка я маленька…». Відповідальна Богомазюк А.О.

4.До 300-т річчя з Дня народження Г.С.Сковороди. Віртуальна виставка Художньої літератури про Сковороду. Відповідальна Богомазюк А.О.

5.Інтерактивний онлайн – урок до Міжнародного дня волонтера. Відповідальна Богомазюк А.О.

Директор гімназії Марія ТРОЦЬ

Comments:
Only authorized users can leave comments.